Mobil Radyo APK Radyo Uygulamamız çıktı Hemen Google Play üzerinden indirmek için tıklayınız.

Hakkında

                                                         Hakkımızda

www.cepradyom.com ve Cep Radyom Uygulaması olarak 1 Kasım 2019’da açılanTürkiye’nin en geniş ve kapsamlı radyo sitesiyiz. Arabesk, haber, yabancı, oyun havası, Kürtçe, pop, slow, Karadeniz, nostalji, rock, Türk sanat müziği ve Türk halk müziğini hd ve kaliteli bir biçimde sizlere sunuyoruz.

Arabesk türünde yayın hayatına devam eden Damla Fm, Radyo Megasite ve Radyo Baba, haber türünde Radyo İlef, Ntv Radyo, yabancı türünde Power Fm, Radyo fenomen gibi birçok bilindik radyo kanallarını kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca Karadeniz ve oyun havası gibi yöresel tarzda Slow Karadeniz, Radyo Banko ve Radyo Seymen gibi bilindik radyoları da kesintisiz, internet üzerinden dinleyebilirsiniz.

Sitemizin sağ tarafında bulunan menüden istediğiniz türü seçebilir, en çok dinlenen radyo kanallarını ve şu an dinlenen radyo kanallarını görebilirsiniz. Birçok müzik zevkine hitap eden radyo kanallarımızla sınırsız müzik zevki yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız şehre göre dilediğiniz radyo kanalını bulabilir ve yörenize ait müzikleri dinleyebilirsiniz. Sitemizden bize 7/24 mail atarak önerilerde bulunabilir ve destek olabilirsiniz.

İnternet radyolarına ulaşabilir ve bize isteklerinizi ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz radyoyu bize önerebilir ve kendi müziklerinizi kesintisiz dinleyebilirsiniz. İsterseniz sitemize üye girişi yapıp kendi favori radyo kanallarınızı oluşturabilir, sitemizin radyo kanallarını kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Sosyal medya aracılığı ile sitemizdeki yenilikleri yakından takip edebilir ve bize sosyal medya aracılığıyla öneri ve görüşlerinizi de bildirebilirsiniz. Radyodinleriz adıyla Twitter, Instagram ve Facebook adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Her zaman dinleyicilerin mutluluğuna ve güvenine yatırım yapan bir web siteyiz. Teknolojinin hızını yakalayamadığımız bu devirde son teknolojiyi yakalamaya ve uygulamaya özen gösteriyoruz. Hizmetimizi en iyi biçimde değerlendirebileceğiniz ve kesintisiz kaliteli müzikler dinleyeceğiniz bir ortam sunuyoruz. Kültürel ve yöresel müziklerimize sahip çıkıyor ve radyo kanallarımızda bu tarz müzikleri yaşatmaya özen gösteriyoruz.

Dilerseniz dini radyo kanallarını da dinleyebileceğiniz www.cepradyom.com sitesinden ve uygulamasından Akra Fm ve Semerkand Fm radyo kanallarını da dinleyebilir, öneri radyo kanallarınızı bize ulaştırabilirsiniz. Kendi kültürünüze ait müzikleri dinlemek isterseniz bize önerilerde bulunabilir. Sitemizin gelişmesine destek olabilirsiniz.

Misyonumuz, sizlere daha iyi, kesintisiz bir biçimde hizmet vermek ve sizleri en iyi radyo kanallarıyla buluşturmak, kaliteli ve hd seviyede zevkinize göre radyo kanallarını sizlere ulaştırmak.

Vizyonumuz, radyo kanallarını dinleyicilere daha kolay ulaştırmak ve radyo kullanımını yaygınlaştırmak ve daha kaliteli bir radyo deneyimi sunmak.