Mobil Radyo APK Radyo Uygulamamız çıktı Hemen Google Play üzerinden indirmek için tıklayınız.

Gizlilik Politikası

                                       

 Gizlilik Politikası

Cepradyom.com ve Cem Radyom uygulaması  olarak sitemizi kullanan ve uygulamamızı indiren kullanıcıların  gizliliğini korumayı bir ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız. Uygulamamızı ve sitemizi  kullanan kullanıcılarımızın ne tür bilgi aldığı, kullanıldığı ve korunduğu uygulamamız tarafından saklı tutulmaktadır.

  • Kişisel verilerin korunması ve gizlilik politikasının amacı

Uygulamamızın ve sitemizin  kullanılması  ve bu uygulama ve site aracılığıyla sunulan hizmetlerden yararlanılma sırasında, talep ettiğiniz hizmetler için elde ettiğimiz bilgilerin nasıl kullanılacağı ve korunacağı, "Gizlilik Politikası"nda söylenen şartlarda geçerlidir. Web sitemizi ziyaret etmekle ve sitemiz aracılığıyla sunulan hizmetlerden yararlanmayı kabul etmekle "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlarımızı kabul ediyorsunuz. 

Bu zamana kadar CepRadyom.com  ve Cep Radyom uygulamamızda verilerin korunması hassasiyetiyle müşterilerimizden gelen verilen saklı tutulmuş ve üçüncü kişilerle paylaşılmamıştır.

  • Kişisel verilerin kullanımı

Uygulamamızda kayıtlı olan veriler  uygulamamız içinde kullanılmakta ve verileriniz seçimlerinizde bir algoritma yaratmaktadır. Bu algoritma, sizin görmek isteyeceğiniz kanalları ön plana çıkarmakta ve üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. uygulamamız  tarafından gönderilen mesajları kabul etmiş sayılırsınız.

  • Kişisel verilerin kaldırılması

Kanunen kişisel verilerin saklanma süresinin dolması, yargı süreçlerinin sona ermesi ya da diğer gerekliliklerin kalkmasıyla Uygulamamız  tarafından veriler kendiliğinden veya kişi talebiyle veriler silinir, tamamen yok edilir ya da anonim hale getirilir.

  • Veri güvenliği

Kişisel veriler gizlidir ve  Cepradyom.com  , Cep Radyom Uygulamamız buna uymaktadır. Kişisel verilere sadece Uygulamamıza yetki verilmiş kişiler kişisel bilgilere ulaşabilmektedir. Toplanan kişisel veriler başkalarının eline geçmemesi için ve dinleyicilerimizin, dinleyici adaylarımızın mağdur olmaması için gerekli teknik ve idari önlemler alınmıştır.

  • Kişisel verilerin toplanması ve işlenmesi

Dinleyicilerimiz ve dinleyici adaylarımız ile bir sözleşme yapılmış ise, dinleyicinin onayı alınmaksızın kullanılabilir. Ama bu kullanım, sözleşmeye uygun gerçekleşir. Sözleşmenin daha iyi kullanılması ve gizlilik politikasının gereklilikleri ölçüsünde kişisel bilgiler kullanılır, gerektiğinde dinleyicilerle irtibata geçilerek güncellenir. Dinleyici adaylarımızın bize bırakmış olduğu veriler, sonrasında onlara daha iyi bir hizmet verebilmek için depolanır ve işlenir.

  • Sosyal medya eklentilerinin kullanılması

Sosyal ağlar Facebook, Twitter, Instagram eklentileri web sitesinin içerisinde kullanılabilir. İlgili servisler Facebook Inc., Twitter Inc şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

Uygulamamızı ve sitemizi  kullanmaya başlamanızla beraber bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız. Bu sözleşmeyle tüm verileriniz ve haklarınız korunmaktadır ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Çerez kullanımını kabul etmiş, kullanmayı açmış ve kabul etmiş sayılırsınız.