Gizlilik Politkası

Gizlilik Politkası

Gizlilik Politkası

                    Gizlilik Politikası

www.cepradyom.com sitesi ve uygulaması olarak web sitemizi ve uygulamamızı ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı bir ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız. Web sitemizi ve uygulamamızı kullanan kullanıcılarımızın ne tür bilgi aldığı, kullanıldığı ve korunduğu sitemiz tarafından saklı tutulmaktadır.

  1. Kişisel verilerin korunması ve gizlilik politikasının amacı

Web sitemizin ve uygulamamızın  ziyaret edilmesi ve bu site aracılığıyla sunulan hizmetlerden yararlanılma sırasında, talep ettiğiniz hizmetler için elde ettiğimiz bilgilerin nasıl kullanılacağı ve korunacağı, "Gizlilik Politikası"nda söylenen şartlarda geçerlidir. Web sitemizi ve uygulamamızı ziyaret etmekle ve sitemiz ve uygulamamızı aracılığıyla sunulan hizmetlerden yararlanmayı kabul etmekle "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlarımızı kabul ediyorsunuz. 

Bu zamana kadar www.cepradyom.com sitesinde ve Cep Radyom uygulamasında verilerin korunması hassasiyetiyle müşterilerimizden gelen verilen saklı tutulmuş ve üçüncü kişilerle paylaşılmamıştır.

  1. Kişisel verilerin kullanımı

Sitemizde ve uygulamamızda kayıtlı olan veriler sitemiz içinde kullanılmakta ve verileriniz seçimlerinizde bir algoritma yaratmaktadır. Bu algoritma, sizin görmek isteyeceğiniz kanalları ön plana çıkarmakta ve üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Web sitemizve uygulamamız  tarafından gönderilen mesajları kabul etmiş sayılırsınız.

  1. Kişisel verilerin kaldırılması

Kanunen kişisel verilerin saklanma süresinin dolması, yargı süreçlerinin sona ermesi ya da diğer gerekliliklerin kalkmasıyla web sitemiz ve uygulamamız tarafından veriler kendiliğinden veya kişi talebiyle veriler silinir, tamamen yok edilir ya da anonim hale getirilir.

  1. Veri güvenliği

Kişisel veriler gizlidir ve www.cepradyom.com buna uymaktadır. Kişisel verilere sadece web sitemizde yetki verilmiş kişiler kişisel bilgilere ulaşabilmektedir. Toplanan kişisel veriler başkalarının eline geçmemesi için ve dinleyicilerimizin, dinleyici adaylarımızın mağdur olmaması için gerekli teknik ve idari önlemler alınmıştır.

  1. Kişisel verilerin toplanması ve işlenmesi

Dinleyicilerimiz ve dinleyici adaylarımız ile bir sözleşme yapılmış ise, dinleyicinin onayı alınmaksızın kullanılabilir. Ama bu kullanım, sözleşmeye uygun gerçekleşir. Sözleşmenin daha iyi kullanılması ve gizlilik politikasının gereklilikleri ölçüsünde kişisel bilgiler kullanılır, gerektiğinde dinleyicilerle irtibata geçilerek güncellenir. Dinleyici adaylarımızın bize bırakmış olduğu veriler, sonrasında onlara daha iyi bir hizmet verebilmek için depolanır ve işlenir.

  1. Sosyal medya eklentilerinin kullanılması

Sosyal ağlar Facebook, Twitter, Instagram eklentileri web sitesinin içerisinde kullanılabilir. İlgili servisler Facebook Inc., Twitter Inc şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

Sitemizi ve uygulamamızı kullanmaya başlamanızla beraber bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız. Bu sözleşmeyle tüm verileriniz ve haklarınız korunmaktadır ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Çerez kullanımını kabul etmiş, kullanmayı açmış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Sosyal Medya

SPONSORLAR

  • Berat Fm