Mobil Radyo APK Radyo Uygulamamız çıktı Hemen Google Play üzerinden indirmek için tıklayınız.

Radyo Balkan

İsim Radyo Balkan Dinle
Kategori Yabancı
Genel Merkezi İnternet
İletişim umit_kj1@hotmail.com

Radyo Balkan Dinle

RadyoBalkan 2006 yılında HopsaMehmet & HopsaAyhan tarafından kurulmuştur.GocmenAlemi.Com Site yönetim ve sahibide uzun dönem RadyoBalkan'ı kurmada sağ kolumuz olmuş ve özel çaba göstermiştir.Gönlümüzdeki yeri herzaman farklıdır.

Radyo Balkan, balkan müzikleri çalan bir radyo kanalıdır. Gurbetçilerimizin büyük ilgi gösterdiği radyo kanalı kesintisiz şarkılar çalmaktadır. Bulgarca şarkı dinlemeyi seven herkesimin rahatlıkla sorunsuz bir şekilde dinleyebileceği bir radyo kanalıdır.Macırların Radyosu olarakda bilinmektedir. Radyomuz yayın hayatına adım attığı tarihten buyana, istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir. Dinleyicilerimize balkan müziği ziyafeti veren radyo kanalımız, dinleyicilerden istek şarkılarada yer vermektedir. Sevdiğiniz şarkıları sevenleriniz ve sevdikleriniz ile paylaşmak için,sitemizde istek yap butonunu kullanmanız yeterli olacaktır. Balkan şarkıları'nın tek yeri olan Radyo Balkan, radyo dinlettirme dışında dinleyicilerine eğitici öğretici programları ile keyif vermektedir. 7'den 70'e herkesime hitap eden radyo kanalımız, dinleyicilerimize mp3 kalitesinde bir yayın sunabilmek için ise teknolojinin imkanlarını elverdiğince kullanmaya çalışmaktayız.

Radyo Balkan Frekans Bilgileri

Radyo kanalımızın frekans adresi mevcut değildir. Radyomuz şuan sadece internet üzerinden hizmet vermektedir. İnternet bağlantısı edindiğiniz takdirde buluduğunuz heryerden RadyoBalkan kanalını sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. RadyoBalkan karasal yayın yaşamına geçtiği takdirde sayfamız güncellenecektir.

Bulgarca şarkıları ile gurbetçilerimizin yüzünü güldüren
Radyo Balkan 2006'dan bu yana tüm hızı ile yayın yaşamına devam etmektediAdres:
Telefon: +32 489 03 75 12
Mail: umit_kj1@hotmail.com

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorumlar