Cep Radyom

Joy Türk Radyo

Joy Türk Radyo

JoyTürk eski adı Lokum FM (1994-2003) idi, ancak 1 Ağustos 2003’te radyo istasyonu imajını değiştirdi ve “Aşkı hisset” sloganı altında dinleyicilerinin müzik dünyasının ayrılmaz bir parçası haline geldi. 2004 yılında JoyTurk, slow türünde en iyi istasyonlardan biri haline gelip, sadece İstanbul’da 89.0 FM frekansından yayın yaparken, kısa bir süre içinde geniş bir izleyici kitlesine sahip oldu.
2009 yılında, Joy Türk Fm’in sahibi Karnaval Media Group oldu ve bu projenin gelişmesi için sağlam bir temel oluşturdu.
15 Mart 2011 tarihinde, Radyo Mydonose tarafından ülke çapında sürekli yayın yapabilmesi için kendi karasal sunucularının bir kısmını JoyTürk’e devretti.
Bugün, 81 şehirde ayrıca internet üzerinden canlı yayın yapılmaktadır. Bu şekilde dünyanın herhangi bir yerinden 64 Kbps kalitesinde bir cep telefonu ya da tablet kullanarak yayına ulaşabilirsiniz.

JoyTürk yayını, geniş karasal yayın ağı ile Türkiye’nin birçok noktasında, Karnaval.com internet sitesinde, Karnaval app ile akıllı telefonlarda, tabletlerde ve Smart TV’de sizinle!

Türkiye’nin ilk Türkçe slow müzik radyosu JoyTürk’te Alper Çobanoğlu ile güne güzel bir enerji ile başlamaya ne dersiniz? 07:00-10:00 saatleri arasında Alper Çobanoğlu’nun sunduğu ‘Güzel Bir Gün’ ile güne başladıktan sonra, 15:00-18:00 saatleri arasında Ahmet Kamil Taşkın, ‘Ah-Kam’ programı ile iyi müziği, keyifli bir muhabbetle harmanlıyor ve günün modunu yükseltiyor. Hafta sonunda ise Cumartesi günleri 12.00-14.00, Pazar günleri 15.00-17.00 saatleri arasında, Deniz Akbaba ile ‘JoyTürk Top 20’de en iyi Türkçe slow şarkıları dinliyoruz. Hafta sonunu bitirirken, Çetin Erker’in hazırlayıp sunduğu ‘Annemin Plakları’ her Pazar saat 22:00’de nostalji, bugün ve gelecek üçlemesiyle keyifli bir Pazar akşamı vaadediyor.

Karnaval app ve Karnaval.com üzerinden JoyTürk’te en son çalan 10 şarkı listesine, şarkı bilgilerine ve sözlerine, eski programların kayıtlarına ve podcast’lere online olarak ulaşabilir; podcast’leri ücretsiz indirerek istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz. Müzik dünyasından en son haberler ve keyifli paylaşımlar için gözünüz JoyTürk Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarında olsun!

Joy Türk Yayın Merkezi
Şişli / İstanbul

Joy Türk Frekans Bilgileri
İstanbul 89.0

Joy Türk İletişim ve Adres Bilgileri
Adres: Büyükdere Cad. Cem İş Merkezi No:23 K:4 Şişli
Telefon: (212) 368 62 00
Web sitesi: https://karnaval.com/joyturkdinle

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Cep Radyom Uygulaması İndir
Cep Radyom İndir
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM