Cep Radyom

İhya Fm

İhya Fm

İhya Fm Gaziantep ilinde 1 Nisan 1994’te Allah ve Peygamberi’ne olan derin sevgiyle, “Hak ve Hakikati Anlatmak” uğrunda yayın hayatına başlayan İhya Radyo, bu güzel serüvenini hala yaşatmaktadır.
Sohbetler köşemizdeki “Rahmet Yağmuru” programımız pek çok soru ve sorunların devası olmuş ve olmayada devam etmektedir. “Gaziantep’in Sesi Güneydoğunun Yükselişi” parolasıyla başarı zirvelerini yakalamaya çalıştık, bu konudaki başarımızı dinleyenlerimize ve bizlere emek veren gönüllülerimize borçluyuz. “İhya radyo Haktan Halka Rahmettir” sloganıyla, Hakkı Hak olarak bildirme azmi içinde olduk.

Halkımızın duası ve şevki gücümüze güç kattı. “Güzel Ahlâkı” yozlaştırılan ahlâk sistemine karşı tebliği görev bildik. İyilik ve güzelliği sergilemek kötü ve fena şeyleri yok etme gayretiyle yayın programlarımızı gündeme taşıdık.

Fahşa konular, çıplaklık içeren mevzular, içki kumar ve fuhuş gibi son derece ahlakdışı olaylar ve magazin programları hiçbir zaman radyomuzun yayınlarında yer alamaz ve almamıştır. Halkımıza hizmeti nimet bilerek her zaman iyilikten yardımseverlikten güzellikten yana olduk. Bütün bu özelliklerimiz dinleyenlerimizle paylaştığımız ortak noktalardır. Her insanın gerçek ve esas kaynağa koştuğuna şahit olduk.
23 Yıl gibi bir zamanda, yanıbaşınızdaki öğretmeniniz, kardeşiniz, doğruyu söyleyen dostunuz olduk. Bu kocaman zaman dilimi içerisinde madden ve manen çok yıpranmamıza rağmen yolumuzdan ve çizgimizden ödün vermedik. Kimi zaman yayınlarımıza laf atanlar, kimi zaman üzerimize iftira atanlar hiç tükenmedi tükenmiyor. Haklı haksız her eleştiri bizi daha çok azimlendirdi. İmtihanlarla ve çileyle dolu 23 yıl…

Allah Cümlemizden Razı Olsun…

Genel Yayın Yönetmeni
Perihan Rukiye ÖZATEŞ

İhya Radyo Başbakanlık Ulusal Güvenlik Belgesi’ne sahiptir.

İhya Fm Yayın Merkezi
Şehitkamil / Gaziantep

İhya Fm Frekans Bilgileri
Gaziantep / Şehitkamil 100.4

İhya Fm İletişim ve Adres Bilgileri
Adres: Fevzi Çakmak Bulvarı
Fatih Mahallesi, 22010 Nolu Sokak
Hatice KARSLIGİL Apartmanı
Daire:1 Kat:1 + Zemin Kat
Şehitkamil / Gaziantep
Telefonlar: (0342) 321 92 92 – (0342) 321 92 93
Yayın ve Programlar İçin 1 – Reklam İçin 2 – Hocamıza Fıkhi Sorularınız İçin: 3 ü tuşlayınız.
WhatsApp Hattımız 0342 321 92 92
Elektronik Posta: radyoihya@hotmail.com
Skype: radyoihya (kullanıma kapalı)
Facebook: facebook.com/Radyoihya (kullanıma kapalı)
Twitter: twitter.com/Radyoihya (kullanıma kapalı)
instagram: instagram.com/ihyaRadyo (kullanıma kapalı)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Cep Radyom Uygulaması İndir
Cep Radyom İndir
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM