Cep Radyom

Hakkımızda

Cep Radyom internet üzerinden akıllı cihazlarınızda istediğiniz tarzdan radyo kanallarını bünyesinde bulunduran oldukça gelişmiş bir online radyo uygulamasıdır. Çeşitli kategorilerde binden fazla radyo aktif olarak dinleyicilerin hizmetindedir. Uygulamayı edinmek isteyen herkes Radyo Dinlelinkine tıklayarak Android uygulama marketten uygulamayı temin edebilir. Online Radyo hakkında araştırmalar yaparak birçok radyo dinleyicisi en fazla verim alabileceği ve ücretsiz olan bir radyoyu temin edip istediği her an dinlemek istiyor. Cep Radyom birçok radyo dinleyicisinden topladığı veriler eşliğinde herkesin ihtiyacı olabilecek düzeyde kanalları saptayarak tek bir çatı altında buluştururmuştur.

Cep RadyomNasıl Kullanılır?

Cep Radyom uygulamasını kullanabilmek için öncelikle ihtiyacınız olan şey Android uyumlu bir cihazdır. İsterseniz telefon isterseniz tablet üzerinden Radyo Dinle linkini kullanarak uygulamamızı temin edebilirsiniz. Uygulama indirildikten sonra otomatik olarak kuruluyor. Kurulum işlemi tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey uygulamayı açıp arkanıza yaslanmaktır. 1000’in üzerinde yerel ve global yayın yapan radyo kanallarına Online Radyo Cep Radyom ile kavuşabilirsiniz. Uygulamanın kullanılabilmesi için herhangi bir yaş şartı aranmıyor.Mobil veri kullanma açısından Cep Radyom oldukça tasarruflu bir uygulamadır. İnternet üzerinden sadece ses transferi yapıldığı için uygulama fazla mobil veri kullanmaya ihtiyaç duymaz.

Uygulama içerisinde oluşturulan çeşitli kategoriler her yaştan radyo dinleyicisine hitap ediyor. Geliştirilmiş kategori seçenekleri ile istediğiniz her tarzda radyo yayını dinleyebilirsiniz. Cep Radyomuygulamasında kendinizi kimi zaman pop müzik dinlerken kimi zaman da radyo tiyatrosu dinlerken bulabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken yaşanabilecek tüm aksaklık ve problemleri iletişim sekmesi üzerinden uygulama yöneticilerine iletebilirsiniz. Kullanıcıların fikirleri ve düşünceleri Cep Radyom için her zaman önem arz eder. Online RadyoCep Radyom birçok radyo dinleyicisinin görüşleri ve fikirleri alınarak dizayn edilmiştir.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM