Cep Radyom

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikasımobil uygulamalarda ve internet sitelerinde bulunan kullanıcıların verilerinin ve bilgilerinin ne şekilde işleneceğinin bildirilmesine dayalı bir politika metnidir. Cep Radyom uygulaması ücretsiz olarak kullanıma açılan bir bütünleştirilmiş online radyo sistemidir. Uygulamayı akıllı cihazlarına indiren herkes ücretsiz bir şekilde radyo dinleyebiliyor. Gizlilik Politikasıkapsamında birçok mobil uygulama ve internet siteleri kullanıcılarını zor durumda bırakıyor. Belirlenen gizlilik politikalarına uyulması uygulamaların kullanımı için zorunlu tutuluyor. Aslında her ne kadar ücretsiz olduklarını iddia edilse de kullanım için gizlilik politikalarına uyumayı zorunlu kılan uygulamalar kişilerin bilgilerini ve verilerini kullanıyor.

Cep Radyom’a üye olmak gerekiyor mu?

Gizlilik Politikası kapsamında Cep Radyom uygulaması üzerinden radyo dinleyebilmek için yapılması gereken tek şey uygulamanın ücretsiz olarak indirilmesi işlemidir. Uygulamayı indirdikten sonra internet bağlantısı olan her cihazda radyo dinlenebiliyor. Cep Radyom gizlilik politikası kapsamında hiçbir kullanıcının kişisel bilgilerine erişmek istemiyor. Uygulama kurulduktan sonra herhangi bir üyelik işlemi yapılmadan kullanılıyor. Uygulama içerisinde bulunan çeşitli radyo kanalları her tarzdan dinleyiciye hitap ediyor. Gündüz modu ve gece modu olmak üzere iki farklı şekilde uygulamayı kullanmak mümkündür. Uygulamada birçok yerel radyoyu da dinlemek mümkündür. 81 ilde yer alan yüzlerce yerel radyo Cep Radyom çatısı altında hizmet veriyor.

Cep RadyomGizlilik Politikalarına Önem Veriyor Mu?

Cep Radyom için kullanıcıların gizliliği ve güvenliği oldukça önemlidir. Bu sebeple kullanıcılar herhangi bir üyelik işlemini gerçekleştirmeden ve hiçbir ücret ödemeden doyasıya radyo dinlemenin keyfini yaşıyor. Radyo Dinlelinki üzerinden uygulamanın güncel halini ulaşabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken geliştirilmiş alarm özelliğinden faydalanabilirsiniz. Kurduğunuz alarmların tercih ettiğiniz radyolar üzerinden çalmasını sağlayabilirsiniz. Uygulamanın belirli bir süre çalıştıktan sonra kapanmasını yine geliştirilmiş alarm özelliği ile ayarlayabilirsiniz. Ücretsiz internet radyosu Cep Radyom bir tıkla cebinizdedir.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM