Mobil Radyo APK Radyo Uygulamamız çıktı Hemen Google Play üzerinden indirmek için tıklayınız.

Arabeskland

İsim Arabeskland Dinle
Kategori Arabesk
Genel Merkezi İnternet
İletişim info@radyoland.com

Radyo Arabeskland Dinle

Arabesk kültürü, çok farklı ve özel bir kültürdür… Ülkemizde Müslüm Gürses ve Orhan Gencebay gibi önemli isimlerin öncülük ettiği bu kültür, son dönemde daha popüler hale gelmiş durumda. Sinema dünyasının da katkısı yadsınamaz ve Biyografi türü filmler ile birlikte bu desteği daha net bir şekilde görebiliyoruz. Sizler de gerçek bir Arabesk müzik dinleyici iseniz soluğu radyo kanallarında alabilirsiniz ve gün boyu bu müzik türünü takip edebilirsiniz. Bu konsepte sahip olan kanallardan bir tanesi hiç şüphesiz Arabeskland kanalıdır. Adından da anlaşılacağı gibi sizlere gerçek bir Arabesk dünyası sunuyor ve çok özel listeler ile birlikte hayranı olduğunuz sanatçıları evlerinize konuk ediyor.

Radyo Arabeskland kanalını günün her saati dinleme fırsatına sahipsiniz ve web sitemizin mobil uyumlu olduğunu da belirtmek isteriz. Cep telefonlarınız ve internet bağlantısı ile birlikte sizler de bu kanala erişim sağlayabiliyorsunuz. Duygularınızı daha net bir şekilde aktarmanıza yardımcı olan ve yalnızlığınıza arkadaş olan Arabesk müzik kültürü, ülke insanımızın da yakından takip ettiği müzik türlerinden bir tanesidir.

Mobil uyumlu web sitemiz sayesinde bu konsepte sahip olan çok sayıda kanalı tercih edebiliyor ve taleplerinize de en kısa süre içerisinde yanıt alabiliyorsunuz. Gün içerisinde müzik dinlemek ve kendinizi müziğin ritmine bırakmak isterseniz eğer doğru adreste olduğunuzu da bilmenizi isteriz. Diğer tüm kanallar için kategorileri inceleyebilirsiniz.

Radyo Arabeskland İletişim Adresleri

Radyoland’a ulaşmak için burayı: http://radyoland.com ziyaret edebilirsiniz.

Radyo Arabeskland Uydu Frekansları

Sadece online olarak yayın yapmaktadır.
Adres:
Telefon:
Mail: info@radyoland.com

Şuan bu radyoyu 1 kişi dinliyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Yorumlar