Cep Radyom

A Para Radyo

A Para Radyo

A Para Radyo 2016 yılında yayın hayatına başlamıştır. İstastasyonun merkezi İstanbul. Canlı yayını cepradyom.com sitemizden dinleyebilirsiniz.

A Para Radyo Dinle
A Para Radyo, Turkuvaz Radyolar grubunun parasal konularda bilgi veren değerli bir üyesidir. A Haber Radyo ile birlikte eş zamanlı olarak yayın hayatına devam eden A Para Radyo, içerik bakımından ekonomi haberlerini dinleyicilerine sunmaya gayret etmektedir. Objektif bir şekilde günlük kuru değerlendirmekle beraber, borsa haberlerini de yorumlayarak dinleyicilerine ulaştırmaktadır. 21 Haziran 2017 yılında 1080p görüntü kalitesiyle de yayın hayatına başlayan A Para HD tv ile paralel canlı yayınlar yapmakta olup, ekonomistlerinin tecrübelerini iki kanaldan da aktarmaktadırlar. A Para FM, A Haber tarafından kurulmuş, amacı itibariyle ekonomi ve dünya piyasasını yakından takip etmektir. Ekonomi haberlerinin yanında gündeme özel güncel haberleri de yayınlayarak dinleyicilerini bilinçlendirip, haberdar etmektedir. Uzman kadrosuyla birlikte ekonomistlerin yorumlarını dinleyicileri için bir araya getirip sunmaktadır.

A Para FM ile artık döviz kurlarını daha yakından ve anlaşılır bir şekilde takip edebileceksiniz. Borsa İstanbul (BIST 50, BIST 30, BIST 100), en çok işlem görenler, en çok azalan veya en çok artan hisseleri canlı yorumlarla birlikte değerlendirme imkânı bulabileceksiniz. Sadece döviz kuru olmamakla birlikte yayın akışında, ekonomistlerle yaptığı röportajlarla da bilgi alışverişi içinde olan istasyon ile artık ekonomi haberlerini daha anlaşılır olarak dinleme fırsatı bulabileceksiniz. 7 gün 24 saat boyunca yayın akışına devam eden Radyo A Para Radyoyu sitemiz aracılığıyla ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

Altın borsasını da yakından ilgilendiren yorumlarla, yatırımcılara güven vermeyi amaçlayan online kanalınız A Para FM, gün geçtikçe büyüyerek yoluna son sürat devam ediyor. Dünya piyasasını ve borsa durumlarının son durumları hakkında bilgi edinmek isteyenlerin adresi olmaya devam etmektedir. Canlı yayınlarındaki ekonomistleriyle de borsa ve döviz kurlarını daha yakından takip edebileceksiniz. Bu radyo kanalında ekonomiye dair aradıklarınızı fazlasıyla bulabileceksiniz.

Radyo A Para FM Frekans Bilgisi

Ekonomiler, borsalar ve döviz kurları hakkında bilgi alabileceğiniz bu radyo kanalı, üzülerek belirtmek isteriz ki sadece online olarak dijital platformlar üzerinden takip edilebiliyor. Her ne kadar küresel ekonomiler hakkında ipuçları sunuyor olsa da yüksek dinleyici kitlesine henüz karasal frekansı aktif halde sunulmamıştır. Lakin A Para Radyo mobil dinle gibi birçok alternatif takip edilebilme yöntemine sahiptir. Sayfamız üzerinden tüm ekonomik bilgileri sesli olarak edinebilir yahut sayfa sonundaki resmi internet sitesinden dijital canlı yayınlarına gidebilirsiniz.

Kaynak A Para Radyo, Resmi Web Sitesi: http://www.turkuvazradyolar.com/apararadyo

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Cep Radyom Uygulaması İndir
Cep Radyom İndir
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM