Cep Radyom

1 Kasım 2020 Güncelleme Duyurusu

1 Kasım 2020 Güncelleme Duyurusu

Merhabalar Efendim Cep Radyom uygulamasında hergün artan kullanıcı sayımızdan  dolayı  bir süredir telefonlarda  donma, kasma ve Favoriler de sorunlar  yaşanmaktaydı. Bizlerde imkanlar doğrultusunda güncellmeler yaparak uygulamada yaşanan sorunları gidermeye çalışıyoruz. Sorunları gidermek adına bugün yeni bir güncelleme yaptık google play’in onaylamasını bekliyoruz muhtemelen bugün veya yarın Cep Radyom uygulaması güncellenecektir.
Yeni güncelleme ile birlikte favorilerin alyapısını degiştirerek sorunu çözdük fakat malesef üzülerek belirmek istiyorum yeni güncelleme yaptığınızda favorileriniz silinecek yeniden favorilerinizi eklemek zorunda kalacaksınız. Bu sebepten dolayı güncelleme yapmadan önce  favorilerinizdeki radyoların ekran resimlerini kaydederseniz daha sonra hangi radyolar olduğunu eklemenizde kolaylık sağlayabilir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Yapılan Yeni Güncellemeler
Favorilerde yaşanan sorunlar giderildi. (Bundan sonra sorun yaşamamanız için güncellemeden sonra eski favorileriniz silinecektir)
Ses Kaydetme geliştirildi kayıt yapılırken dakika ve saniyeleri görebilirsiniz.
Donma ve kasmalar büyük oranda giderildi.
Kategorilerdeki radyolar alfabe sırasına göre düzenlendi
Şehirler bölümündeki radyolar alfabe sırasına göre düzenlendi.

Sizler için çalışamlarımıza devam etmekteyiz. Sonraki güncellemelerde kulaklıktan radyo degiştirme, reklam kaldırma , rastgele radyo bulma özellikleri eklenecektir.
Güncelleme hakkında yorumlarınızı alt kısımdan yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

18 yorum

  • Merhaba Canan Hanım aksan fm yayınlarını durdurdu bu sebepten çalışmıyor şuan uygulamadan kaldırıldı . Yayını tekrar aktif olursa uygulamamız dan dinleyebileceksiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Keyifli dinlemeler dileriz.

  • Merhaba Ali Bey sanatçı radyoları cep.fm isminde bir firma tarafından açılmıştı. Yani yayınları bu firma yapıyordu bizde cep radyom uygulamamıza eklemiştik . Ama maşlesef bu firma radyoların yayınlarını durdurdu bu sebepten bizde mecburen uygulamadan kaldırmak zorunda kaldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Keyifli dinlemeler dileriz.

 1. Radyoyu kapattığımızda dinlediğimiz rado kanalı tekrar açınca siliniyor. Tekrar açtığımızda en son hangi radyo kanalındaysak ordan devam etse daha iyi olur.

  • Bu sorunu çözdük yeni güncelleme ile birlikte bu sorun tamamen çözüldü. Yorumunuz için teşekkür ederiz. Keyifli dinlemeler dileriz.

 2. Ses kalitesi daha fazla artırılmalı ve internet fazla yiyor onada çözüm getirirseniz çok muhteşem olur ilginize teşekkür ederim

  • Önerileriniz için teşekkür ederim ses kalitesini arttırmak için çalışmalar yapılacaktır.Bazı radyoların ses kalitesi yayını yapan radyolardan kaynaklanıyor. Her radyo farklı oranda internet yiyor. Radyoların ses kalitesi ne kadar fazla olursa okadar çok internet gider bütün radyo uygulamalarında böyledir. Radyoların 64kbps , 96kbps 128kbps şeklinde radyoların ses kalitesi yükseldikçe internetiniz fazla gider. Radyoların ses kalitesini bulundukları stüdyolardan ayarlıyorlar. Bizde uygulama üzerinden ses kalitesini elimizden geldikçe iyileştirmeye çalışacagız. Önerileriniz için tekrardan teşekkür ederiz. Keyifli dinlemelr dileriz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Cep Radyom Uygulaması İndir
Cep Radyom İndir
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM