1 Kasım 2020 Güncelleme Duyurusu

1,339
 
 
13
1

Ekleyen / 01 Kas 2020 tarihinde yayınlandı

Merhabalar Efendim Cep Radyom uygulamasında hergün artan kullanıcı sayımızdan  dolayı  bir süredir telefonlarda  donma, kasma ve Favoriler de sorunlar  yaşanmaktaydı. Bizlerde imkanlar doğrultusunda güncellmeler yaparak uygulamada yaşanan sorunları gidermeye çalışıyoruz. Sorunları gidermek adına bugün yeni bir güncelleme yaptık google play’in onaylamasını bekliyoruz muhtemelen bugün veya yarın Cep Radyom uygulaması güncellenecektir.
Yeni güncelleme ile birlikte favorilerin alyapısını degiştirerek sorunu çözdük fakat malesef üzülerek belirmek istiyorum yeni güncelleme yaptığınızda favorileriniz silinecek yeniden favorilerinizi eklemek zorunda kalacaksınız. Bu sebepten dolayı güncelleme yapmadan önce  favorilerinizdeki radyoların ekran resimlerini kaydederseniz daha sonra hangi radyolar olduğunu eklemenizde kolaylık sağlayabilir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Yapılan Yeni Güncellemeler
Favorilerde yaşanan sorunlar giderildi. (Bundan sonra sorun yaşamamanız için güncellemeden sonra eski favorileriniz silinecektir)
Ses Kaydetme geliştirildi kayıt yapılırken dakika ve saniyeleri görebilirsiniz.
Donma ve kasmalar büyük oranda giderildi.
Kategorilerdeki radyolar alfabe sırasına göre düzenlendi
Şehirler bölümündeki radyolar alfabe sırasına göre düzenlendi.

Sizler için çalışamlarımıza devam etmekteyiz. Sonraki güncellemelerde kulaklıktan radyo degiştirme, reklam kaldırma , rastgele radyo bulma özellikleri eklenecektir.
Güncelleme hakkında yorumlarınızı alt kısımdan yorum bölümüne yazabilirsiniz.

» Daha fazla göster

18 Yorum